ساعات کاری : روزهای زوج ساعت ۱۲ الی ۱۹ - یکشنبه و سه شنبه ۱۰ الی۱۴

بلیچینگ دندان

تفاوت بلیچینگ تخصصی دندان با سفید کننده های خانگی در چیست؟

 تفاوت بلیچینگ تخصصی دندان با سفید کننده های خانگی در چیست؟

در دنیای امروز ،  تمایل به انجام بلیچینگ و داشتن دندان های سفیدتر برای بعضی از افراد به صورت وسواس گونه افزایش یافته است. البته این امرقابل درک است چراکه داشتن دندان های سفیدتر باعث افزایش اعتماد به نفس و افزایش عزت نفس فرد می شود. از طریق فرآیند سفید کردن ، افراد به لبخندی دست می یابند که بتوانند به آن افتخار کنند!

با افزایش نیاز به تکنیک های سفید کننده ، افرادی که می خواهند لبخند روشن تری به دست آورند، در صورت عدم اطمینان از سفید کردن دندان در مطب ، خود را بلاتکلیف بدانند و یا با یک کیت سفید کننده در منزل نیز همین کار را انجام دهند. ما به دنبال این هستیم که به سؤالات شما در مورد هر دو گزینه پاسخ دهیم و به شما فرصتی می دهیم تا تصمیمی را که برای شما مناسب است اتخاذ کنید!

سفید کردن حرفه ای دندان ها درمطب

 بلیچینگ تخصصی دندان

هنگامی که برای بلیچینگ دندان ها به صورت حرفه ای به مطب می روید ، می توانید انتظار داشته باشید که در آنجا با از بین بردن پلاک ، دندان هایتان تمیز شود و به ساختار آن آسیب وارد نشود. در طی این فرایند آمادگی ، دندانپزشک یک بازرسی بسیار دقیق انجام می دهد تا از سلامت دهان و دندان شما اطمینان حاصل کند. بخش بعدی این فرآیند شامل قرار دادن دندان ها در یک جمع کننده فک و سپس سیلانت (مواد مسدودکننده شیارهای دندان) محافظ روی لثه ها است. محلول پراکسید هیدروژن روی دندان ها گذاشته می شود و سپس حدود نیم ساعت در آن باقی می ماند – این بخش از فرایند حداقل یک بار تکرار می شود. برخی از دندانپزشکان با استفاده از چراغ های مخصوص، روند کار را تقویت می کنند. بعد از تمیز کردن دندان از محلول ، بلافاصله خواهید توانست تغییری در لبخند خود مشاهده کنید. با پیشرفت زمان ، دندان ها همچنان سفیدتر می شوند و به شما فرصتی می دهند که یک لبخند مرواریدی را تجربه کنید.

سفید کردن دندان در منزل

بلیچینگ دندان در منزل

در حال حاضر لیستی طولانی از محصولات وجود دارد که ادعا می کنند که دندان را از شستشوی دهان با خمیردندان سفیدتر می کنند. با این حال ، بهتر است که به هیچ یک از این روش ها اطمینان چندانی نداشته باشید. در حالی که این محصولات ممکن است به سفیدترشدن موقتی دندان ها کمک کنند ، اما برای سفید کردن حرفه ای هیچ کارایی ندارند.روش هایی مانند جعبه های بلیچینگ ، نوارها و مسواک های برنامه دار به احتمال زیاد نتایج قابل توجهی را به همراه می آورند. با این حال ، دارای برچسب قیمت بالاتری هستند و ممکن است نیاز به صبوری و تلاش بیشتری داشته باشند. برخی از دندانپزشکان محصولات سفید کننده دندانی را ارائه می دهند که می توانند در مطب خریداری شده و سپس به منزل برده شوند. درحالی که این روش ها بهتر از روش خمیر دندان های سفید کننده هستند ، اما حاوی پراکسید کمتری نسبت به تکنیک های سفید کننده در مطب می باشند. اگر تصمیم به انجام سفید کردن دندان در منزل دارید ، باید انتظار داشته باشید که زمان بیشتری را در استفاده از برنامه ها صرف کنید زیرا لکه ها بسیار کندترازانجام مراحل درمطب محو می شوند

بهترین گزینه کدام است؟

بهترین گزینه کدام است؟
روش های بلیچینگ دندان در منزل معمولاً هزینه کمتری نسبت به ویزیت داخل مطب دارد ، و برای برخی از بیماران جذاب به نظر می رسد که مجبور نیستند برای این کار، جلساتی را با دندانپزشک برای سفیدتر شدن دندان های خود داشته باشند. با این وجود ، گرچه ممکن است از نظرقیمت مناسب به نظر برسد اما به احتمال زیاد به همان اندازه که برای آن هزینه پرداخت می کنید به همان میزان نتیجه دریافت خواهید کرد. بیشتر روش های سفید کننده در منزل نتایج ضعیف تری به دست می آورند و دندان ها را به اندازه افرادی که خدمات داخل مطب را انتخاب می کنند ، سفید نخواهد بود. تکنیک های سفید کردن دندان در منزل نیز در صورت بروز مشکلات دندانپزشکی ناشناخته می تواند به درد شدید دهان منجر شود و حتی آسیب زننده باشد.

 برای جلوگیری از درد ، توصیه می شود قبل از شروع روش های بلیچینگ در منزل ، کلیه بیماران دارای معاینه حرفه ای دندانپزشکی باشند. در حالی که هر دو روش سفید کننده مزایایی دارند ، هرکدام نیز روند نزولی خود را دارند. سفید کردن در مطب گزینه ای مطمئن تر و موفق تر است. با این حال، این روند با یک برچسب قیمت بزرگتر همراه است. از طرف دیگر ، سفید کردن در منزل ارزان تر است ، اما همچنین با خطرات احتمالی برای دندان شما همراه است و رضایت بخشی کمتری به همراه دارد.

 در پایان ، این تصمیم شماست که کدام گزینه برایتان مناسب تراست و چه چیزی بهترین حس را برای زندگی شما ایجاد می کند.

چنانچه تمایل به دریافت وقت دندانپزشکی جهت کاشت دندان در مطب دارید، با شماره های کلینیک دندانپزشکی دیجیتال دکتر دلنوا تماس بگیرید.

همچنین مشاوران این مرکز پاسخگوی سوالات احتمالی شما خواهند بود

اشتراک گذاری :

کانال تلگرام

@DoctorDelnava

ساعت کاری

روزهای زوج ساعت۱۵:۰۰ تا ۱۹:۳۰ روزهای یکشنبه و سه شنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۳۰

آدرس

تهران، انتهای خيابان مطهری ( بعد از شریعتی خیابان شهدای ناجا )، نبش چهار راه سروش، پلاك ۲، طبقه ۵، واحد ۱۰